15M/Min 4KW Yardımcı Makineler Düz şişeler için UV Düzeltme Makinesi
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Dongguan Guangdong Çin |
| Marka adı: | SENNY |
| Sertifika: | CE SGS |
| Model numarası: | UV200F |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | kontrplak paketi |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 100 ADET/Yıl |
|
Detay Bilgi |
Ürün Açıklaması
Düz Şişeler İçin Serigrafi Baskı Yardımcı Makine UV Mürekkep Kürleme Ekipmanı
Teknik Özellikler:
| Model | UV200F |
| Ürün Boyutu | G380mm x Y150mm |
| Maks. işlem hızı | 15M/dak |
| Güç Voltajı | 380V 50Hz |
| Güç Tüketimi | 4KW |
| Lamba Gücü | 3KW |
| Boyutlar | U2100×G660×Y1700mm |
Uygulama:
Bu makine, çamaşır ürünleri, kozmetikler, ilaçlar, gıda ve dekoratif ürünler gibi düz ürünlerin UV mürekkep kürlenmesi için kullanılır.
1. Eşsiz paslanmaz çelik levha takviyeli konveyör bant yapısı, ürünlere zarar vermez ve makinenin hizmet ömrünü uzatır.
2. İthal ayarlanabilir hızlı motor şanzımanını benimser ve yüksek kaliteli UV egzoz soğutma sistemi ile donatılmıştır.
3. ABD'den ithal edilen UV lamba, uzun hizmet ömrü ve mükemmel kürleme etkisi sunar.
![]()



