SGS Plastik Şişe Yazdırma Makinesi, 20pcs/Min Döner Ekran Yazdırma Ekipmanı
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Dongguan Çin |
| Marka adı: | SENNY |
| Sertifika: | CE SGS |
| Model numarası: | SRS1669-DR6C |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | kontrplak paketi |
| Teslim süresi: | bir ay |
| Ödeme koşulları: | T/T ve LC |
| Yetenek temini: | 10 adet/ay |
|
Detay Bilgi |
Ürün Açıklaması
Otomatik Sıcak Damgalama Makinesi Isı Transferi ve 4 Renkli Serigrafi Yazıcı Servo Sürücü Karmaşık Şekilli Şişeler İçin
Teknik Özellikler (Bu servo sürücülü döner serigrafi makinesi ile kaç renk basılabilir?)
| Model | SRS829-D | SRS1033-D | SRS1249-D | SRS1669-D | SRS829-DR | SRS1039-DR | SRS1249-DR | SRS1669-DR |
| Baskı istasyonları | 2 | 3 | 4 | 6 | 2 | 3 | 4 | 6 |
| Ürün çapı | Düzensiz şekiller 20-100mm | silindirik 20-100mm |
| Baskı hızı | Dakikada 45 adede kadar |
| Maks. baskı alanı | U250mm x G160mm |
| Ürün yüksekliği | 250mm |
| Hava basıncı | 6-7 bar |
| Güç | 380V 50/60HZ |
Uygulama:
Makine çok fonksiyonlu döner çok renkli serigrafi makinesidir. Başlıca silindirik plastik şişe kapağı, silindirik cam tüp, silindirik şarap şişesi kapağı, tüp ürün, çakmak, lastik tüp, polywood, ruj, düz yüzey vb. üzerine desen ve kelime basmak için kullanılır. Kolay kullanım, hassas konumlandırma, yüksek otomasyon ve hızlı baskı özelliklerine sahiptir.
Özellikler:
1. Daha az kalıp, kolay kullanım, düşük bakım ve yüksek doğruluk. Yüksek renkler arası kayıt doğruluğu.
2. PLC ve dokunmatik ekran ile kontrol edilir, makinenin yüksek hızda stabil ve güvenli çalışmasını sağlamak için çeşitli izleme sistemlerine sahiptir.
3. Ürünlerin özelliklerine göre, bu makine çeşitli fonksiyonlarla donatılabilir, örneğin
Dikey veya yatay ürün girişi ve çıkışı,
Yönlendirme,
Antistatik cihaz,
Alev ön işlem,
Otomatik ön ve ana kayıt,
Ürün yoksa baskı yok,
Geleneksel UV veya LED UV kürleme sistemi vb.
Sıcak damgalama ünitesi, etiketleme, ısı transferi ve vernikleme gibi farklı işlem entegrasyonu isteğe bağlıdır.
Termoplastik mürekkepler için ekran ısıtma.
Makinenin kalitesini ve baskı stabilitesini sağlamak için tüm bileşenler Almanya, ABD ve Japonya'dandır.
Özel ürünlere göre makineyi özelleştirebiliriz.
UV kürleme cihazı
![]()
Baskı örnekleri
![]()



