6 istasyon 25pcs/min Çok renkli ekran baskı makinesi
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Dongguan Çin |
| Marka adı: | SENNY |
| Sertifika: | CE SGS |
| Model numarası: | SRS1669-D6C |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | kontrplak paketi |
| Teslim süresi: | bir ay |
| Ödeme koşulları: | T/T ve LC |
| Yetenek temini: | 10 adet/ay |
|
Detay Bilgi |
Ürün Açıklaması
CE ISO Çok Renkli Ekran Baskı Makinesi Şişelerin, Kapakların, Kavanozların Karmaşık Şekilleri İçin Servo Sürücü
Uygulama:
Bu makine çok fonksiyonel döner çok renkli ekran baskı makinesi. esas olarak düzensiz şişelere, şapkalara ve kavanozlara desenleri ve kelimeleri basmak için kullanılır. örneğin plastik şişe kapağı,Konik kolba, krem kavanozları ve benzeri.
Kolay çalıştırma, doğru konumlandırma, yüksek otomatikleştirme ve hızlı baskı ile özelliklidir.
![]()
Özellikleri:
Servo tahrikli makine.
En fazla 6 renk baskı.
Tolerans kontrolü: 0.2mm içinde
Maksimum hız: dakikada 45 adet.
Teknik özellikler
| Model | SRS829-D | SRS1033-D | SRS1249-D | SRS1669-D | SRS829-DR | SRS1039-DR | SRS1249-DR | SRS1669-DR |
| Baskı istasyonları | 2 | 3 | 4 | 6 | 2 | 3 | 4 | 6 |
| Ürün çapı | Düzensiz şekiller 20-100 mm | Silindir şeklinde 20-100mm |
| Yazdırma hızı | Dakikada en fazla 45 adet |
| Max. baskı alanı | L250mm X W160mm |
| Ürünün yüksekliği | 250 mm |
| Hava basınç makinesi | 6-7 bar |
| Güç | 380V 50/60HZ |
Mekanik Kol:
![]()
Alevle işlenme:![]()



