12 Renkli 5000pcs/Hr Tüp ekran baskı makinesi 250x200mm Konteyner için
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Dongguan Çin |
| Marka adı: | SENNY |
| Sertifika: | CE SGS |
| Model numarası: | SL1266-R |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | kontrplak paketi |
| Teslim süresi: | bir ay |
| Ödeme koşulları: | T/T veya L/C |
| Yetenek temini: | 10 adet /ay |
|
Detay Bilgi |
Ürün Açıklaması
1-12 Renkli Tüp Ekran Baskı Makinesi Plastik veya Cam Tüp Kapları İçin Yüksek Hızlı Ekran Yazıcı
Bu makine özel olarak tüp baskısı için tasarlanmıştır, müşteri 1 ila 12 renk arasından istediği renk sayısını seçebilir. SL1266-R ayrıca Sıcak Damgalama sistemi, Etiketleme sistemi, plazma sistemi veya UV-LED sistemi ile yapılandırılabilir.
Ürün özellikleri:
* Doğrusal ünite yapısı kombinasyonu: toplam sekiz sıralı renge kadar ekleme seçeneği.
* Makine PLC ve dokunmatik panel ile çalıştırılır, mükemmel uyarı sistemi ile kullanımı kolaydır.
* Besleme parçaları şunları içerir: besleme bandı ve yan seçim için makine eli.
* Makinenin ana ünitesi, toz giderme ve alev işlemi için servo motorla tahrik edilen yan seçim.
* Yuvarlak, eliptik ve dikdörtgen kaplar için alev işlemi
* Ön konumlandırma cihazı
* Baskı için ikinci kez konumlandırma.
* Silecek için elektronik kaldırma.
* Step motorla tahrik edilen yuvarlak kabın döndürülmesiyle UV kürleme.
* Elektronik UV sistemi: ışığı serbestçe ayarlama cihazı (LED UV kürleme sistemi yerine kullanılabilir)
* Yardımcı makine bölümü için eliptik ve kare kap yan seçimi
* Çıkış parçaları: Kabı ayağa kaldıran makine eli ve bant
* CE standardına uygundur.
Teknik Özellikler:
| Yuvarlak şişe çapı | Çap.20mm ila Çap.100mm |
| Şişe yüksekliği | 50mm ila 280mm |
| Maks. baskı alanı | U250mmxG200mm |
| Maks. Baskı Hızı | 5000 adet/saat'e kadar |
Örnek resim:![]()



